בניית אתרי תדמית

אתר תדמית מייצג את מהות העסק והיכולות שלו, מטרתו להניע לפעולה ולהגדיל את הפנייה לעסק. לאתרי תדמית בדרך כלל בין 4-6 דפים שהנפוצים ביותר הם: דף הבית, אודות החברה, שירותי החברה, תיק עבודות והמלצות מלקוחות ודף צור קשר.
בניית אתרים kolnet

סטודיו לעיצוב גרפי

דוגמה לעיצוב לדף הבית של סטודיו לעיצוב, הדף מכיל מידע כללי על החברה, שירותי החברה, הפנייה למידע ועוד.

בניית אתרים kolnet

חנות פרחים

דוגמה לדף "אודות" של חנות פרחים. הדף מכיל את החזון, המטרות ועוד.
בניית אתרים kolnet

המסחטה

דוגמה לתפריט של המסחטה, הדף מכיל את רכיבי התפריט, המחירים ועוד.
בניית אתרים kolnet

איפור ותסרוקות

דוגמה לעיצוב של דף שיווקי של חברת תסרוקות ואיפור לאירועים.
בניית אתרים kolnet

סדנאות יוגה

דוגמה לעיצוב של דף הרשמה לסדנאות ליוגה, בדף פירוט של הסדנאות עם אפשרות להרשמה, ועוד.
בניית אתרים kolnet

מאמן כושר

דוגמה לעיצוב של דף שיווקי למאמן כושר.

בניית אתרי תדמית

אתר תדמית מייצג את מהות העסק והיכולות שלו, מטרתו להניע לפעולה ולהגדיל את הפנייה לעסק. לאתרי תדמית בדרך כלל בין 4-6 דפים שהנפוצים ביותר הם: דף הבית, אודות החברה, שירותי החברה, תיק עבודות והמלצות מלקוחות ודף צור קשר.

בניית אתרי תדמית 

 

בעולם שבו אנשים מחפשים שירותים / מוצרים ברשת האינטרנט נפתחת דלת ענקית לעסקים – אנחנו כאן כדי לבנות אותה בשבילכם. העסק שלכם מוצג לראווה ברשת האינטרנט והלקוחות יכולים למצוא את מה שהם מחפשים אצלכם! KOLNET תבנה לכם אתר תדמית שייצג את העסק והיכולות שלו במטרה להניע לפעולה ולהגדיל את הפנייה לעסק שלכם.

איך זה עובד?

אפיון

החלק הראשון והחשוב ביותר הוא אפיון האתר. כלומר, קביעת מאפיינים לאתר, דפים ואלמנטים נוספים שיכללו באתר. אנחנו ב- KOLNET, ביחד איתכם ננפה ונאפיין את הצרכים של העסק ונגיע לאפיון אתר שישרת את האינטרסיים העסקיים של העסק שלכם.

אתרי תדמית לרוב זהים במבנה ובמאפיינים שלהם. כאשר באתר תדמית יהיה "דף הבית" שהוא הדף הראשון של האתר, "חלון הראווה של העסק" ובו נפרט את השירותים / המוצרים של העסק תוך שימת דגש לצרכי הלקוחות. בעמוד זה נרצה "לגרות" את הלקוחות למצוא דווקא אצלינו את מה שהם מחפשים.  דוגמה לדף בית

דף נוסף שבדרך כלל יהיה באתר תדמית הוא דף ה"אודות"- בדף זה נרצה לפרט ונספר ללקוחות מי אנחנו, התוכן בעמוד זה מאוד חשוב מאחר והלקוחות רוצים לבדוק ולוודא שהם מקבלים את השירותים / המוצרים מעסק אמין ומקצועי. לאחר שסיפרנו ללקוחות מי אנחנו נוכל להוסיף ולספר על הצוות תוך פירוט התפקיד והעיסוק בחברה (עם או בלי תמונה לכל חבר צוות). דוגמה לדף "אודות"

דף שירותים / מוצרים – בדף זה נפרט על ההשירותים / המוצרים שאנחנו מספקים ללקוחות. בדף זה נשלב תמונות להמחשה וננסה למשוך את הלקוח. נוכל לתאר בהרחבה כל שירות / מוצר בדף נפרד כדי לתת מידע מורחב ללקוחות.

דפים נוספים שנוכל לשלב באתר – דף לקוחות ממליצים, מאמרים (במידה ויש), בלוג וכמובן דף צור קשר.

לאחר שהתאמנו אתר בשבילך נוכל לעבור לשלב העיצוב.

עיצוב

אנחנו מאמינים בך ובהעדפות שלך, חשוב לנו שתיהיה מרוצה מהאתר שנבנה לך ולכן נעשה הכל כדי להתאים את העיצוב בשבילך! אתה אוהב צבעים מסויימים? רקעים? תמונות? KOLNET תדאג שהאתר יהיה מעוצב לפי הטעם שלך בשילוב אלמנטים חדשניים למראה אתר מעוצב, מכובד ומקצועי. תוכל לראות את העיצובים שלנו לקבלת רעיונות.

יש לי דף עסקי בפייסבוק – למה זה לא מספיק?

הרבה עסקים מתחילים את דרכם בעולם הווירטואלי בפתיחת דף עסקי בפייסבוק. למה זה לא מספיק? הנקודה החשובה ביותר היא שאתם מפספסים את כל אותם הלקוחות שלא נמצאים בפייסבוק או שלא מחפשים שירותים / מוצרים בפייסבוק. לקוחות רבים מחפשים את מה שהם צריכים במנועי החיפוש השונים (לדוגמה- בגוגל). זאת אומרת, שכל אותם הלקוחות לא יגיעו אליכם ללא אתר תדמית! וחבל. כשיש לכם אתר תדמית אתם תופיעו בגוגל ותיחשפו למעגל רחב יותר של לקוחות ותגדילו את הפנייה לעסק. 

נקודה נוספת ולא פחות חשובה היא הנראות של העסק. אתר תדמית משדר ללקוחות רצינות ואמינות כאשר הוא ה"כרטיס ביקור" של עסק והוא פרוש לפני הלקוח. הלקוח יכול למצוא בקלות את כל המוצרים שלכם, הוא נחשף למוצרים נוספים שכלל לא חיפש, יכול בקלות למצוא תמונות רלוונטיות, לקרוא מאמרים שלכם, ועוד. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר.

העיצובים שלנו

 

בניית אתרי תדמית דורשת מיומנויות רבות ובינהן היכולת לעצב אתר לפי רצונו של הלקוח.

בדוגמאות שלנו תוכלו לראות עיצובים לדפים שונים של אתרי תדמית עם מגוון אלמנטים וצבעים.

אהבתם את העיצוב? נוכל להתאים אותו אליכם! חשבתם על משהו אחר? הכל אפשרי!

ותזכרו, אצלנו  ב- KOLNET אפשר לשנות וליצור הכל! תמונות, צבעים, פונטים, רקעים, מספר תכנים / תמונות בכל אלמט. 

אהבתם? דברו איתנו